Cayman Islander | Diary of a Freelance Programmer traveling the world

Cayman Islander's blog - Diary of Freelance Programmer

Google Nonsense aneb Google AdSense je dočasně nedostupná :-)

Pěkně jsem se pobavil při čtení Adsense Nonsense 2.0 - Google writes a bad check, kdy někdo popisuje story, kterou zažil s jedním šekem od Googlu za Adsense, který mu nechtěli v bance proplatit. Moc hezké, včetně následné diskuze v komentářích, kdy kdosi doporučil, že takový šek se měl raději vydražit na eBay, což by hodilo zcela určitě více peněz:

1) Deposit the check, if it clears, apologize
2) If it comes back canceled, auction it on ebay with the "canceled" stamp + talk about huge profit!Google AdSense je dočasně nedostupná :-)

Jinak jsem mrknul na Google AdSense stránky a narazil jsem na pěknou stránku - Google AdSense je docasne nedostupna. Už to zase běží, ale chvíli tam bylo tohle:

The Google AdSense website is temporarily unavailable. Please try back later. We apologize for any inconvenience.


Die Google AdSense-Website ist vorübergehend nicht verfügbar. Bitte versuchen Sie es später noch einmal.Wir entschuldigen uns für eventuell enstandene Unannehmlichkeiten.
...

2 comments :

Anonymní řekl(a)...

hloupy dotaz - ja vim, ale znamena to, ze urchin.js je nova verze kodovani stranek? v cem je lepsi? google to popisuje salamounsky, ze v nacitani stranek..to je vsechno? dik za odpoved.

Anonymní řekl(a)...

Přiznám se, hloupě, že nevím, na co se ptáš :-)

Ten urchin.js je snad script z Google Analytics, jestli se nepletu.

Okomentovat